Termovízny zameriavač Pulsar Trail 2 LRF XP50

Kód: 39507
Akcia Tip Výpredaj zásob Zľava
Neohodnotené
Značka: PULSAR
€5 215 €4 345,83 bez DPH
Skladom (1 ks)

Termovízny zameriavač Pulsar Trail 2 LRF XP50

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
128 bit ochrana SSL
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Objednávky nad 100€
Online platby
Online platby
pre vaše pohodlie
Podpora predaja
Podpora predaja
sme tu pre vás +421 905 754 948

Podrobný popis

Termovízny zameriavač Pulsar Trail 2 LRF XP50

Trail 2 LRF XP50 je termovízny zameriavač so zabudovaným laserovým diaľkomerom. Základné zväčšenie je 2x. Digitálne je možné ho zväčšiť 16x. Využíva sa svoju činnosť najnovší typ mikrobolometer s rozlíšením 640x480px a s citlivosťou NETD < 40mK (milikelvin). Jeho vysoká citlivosť potláča výrazné zobrazenie tepelného šumu a tak zvyšuje celkovú kvalitu pozorovania okolia. Objekt pri výške 1,8 m dokážete v úplnej tme rozpoznať na 1800 m.

Vysoko citlivý senzor charakterizuje schopnosť snímača odlišovať dva blízke objekty s najmenším rozdielom teploty. Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie senzor zaznamenáva malé tepelné rozdiely medzi objektmi. Následne ich rozdeľuje od okolitého tepelného šumu. Počas chladného rána, zrážok či hmly, má prostredie nízky teplotný kontrast. To sú najťažšie podmienky pre termovízne zobrazovania. V takomto prípade vďaka vysokej citlivosti, dokáže senzor rozlišovať najmenšie rozdiely teplôt. Následne zameriavač poskytuje lovcovi jasný obraz s lepším kontrastom. Obraz s vysokým rozlíšením pomáha k lepšej identifikácii zvierat. Jej končatinám a aj tým najmenším detailom. Napr. vetvičky, tráva, lístie a okolitý terén.

Vstavaný laserový diaľkomer poskytuje presné meranie vzdialenosti vo dvoch režimoch. Prvým je jednorazové meranie a skenovací režim s presnosťou + - 1 meter do vzdialenosti až 1 km. Diaľkomer neustále v skenovacom režime meria vzdialenosť a umožňuje tak strelcovi rýchlo reagovať na zmenu vzdialenosti k cieľu. Tým zabezpečí aj presné umiestnenie strely.
Puzdro zameriavača je robustné ale ľahké. Je vyrobené zo zliatiny horčíka. Navrhnuté tak, aby odolal spätným rázom zbraní s vysokou energiou spätného rázu. Vysoká hustota materiálu zabezpečuje väčšiu tuhosť puzdra a pritom znižuje vibrácie pri výstrele. To vedie k lepšej presnosti a balistike.

  • Technológia Image Boost – je patentovaná kombinácia softvérových algoritmov. Tie zvyšujú ostrosť kontúr tepelných objektov a prináša aj bezkonkurenčnú kvalitu zobrazovania. Vďaka tejto funkcii obraz vyzerá ostrejšie. Umožnenie lepšej detekcie a identifikácie zabezpečuje prekreslenie najmenších detailov tepelných objektov.
  • Funkcia PiP ( obraz v obraze) - zobrazuje v hornej častí malé okno, ktoré zaberá iba 10% zorného poľa so stredom obrazu s nastaveným zväčšením. S väčším zväčšením je zamierenia vášho cieľa presnejšie.

Pulsar Trail 2 má nový, komplexne prepracovaný širokouhlý okulár so šiestimi šošovkami. Zvyšuje zorné pole o 20% oproti predchádzajúcim modelom. S kombináciou Moledo displejom v HD kvalite poskytuje bohaté vnímanie obrazu.

Veľkým prínosom je vstavaný videorekordér. Stlačením tlačidla REC zachytí zábery, ktoré môžete zdieľať s kolegami, priateľmi a rodinou. K uloženiu množstva fotografii a videí poskytuje vnútorná 16GB pamäť. Vaše zaznamenané súbory si môžete stiahnuť do počítača alebo smartfónu.

Najlepšie elektrické obvody umožňujú rýchle zapnutie prístroja a to do 3 sekúnd. Rýchly štart šetrí energiu a predlžuje dobu používania prístroja. Keď je vypnutý, opäť ho viete aktivovať do 3 sekúnd.

Trail 2 umožňuje uloženie do vnútornej pamäte 5 profilov nastrelenia, každý pre 10 rôznych vzdialeností. V závislosti od použitej zbrane a munície, je možné rýchlo zmeniť nastrelenie. Používa pre napájanie systém B-Pack, zložený z rýchlo vymeniteľného dobíjacieho akumulátora IPS7 s kapacitou 6,4 A-h. Ten poskytuje až 8 hodín prevádzky. K dispozícii je tiež výkonnejší akumulátor IPS14 na klasické batérie AA, ktoré slúžia ako riešenie na napájanie mimo siete.

Ovládanie zameriavačov Trail 2 je veľmi jednoduché. Prvky na ovládanie sú umiestnené pre pohodlné ovládanie jednou rukou. Nastavenia sú prehľadne usporiadané do menu. Pri zmene nastavení parametrov sa aktuálne hodnoty zobrazia mimo centrálnej časti displeja. Nastáva dokreslenie pre lepšiu čitateľnosť tienením. Nedochádza zakrytiu stredu obrazu a tak môžete s komfortom sledovať daný cieľ. Všetky dôležité informácie sú vždy zobrazené na spodu v stavovom riadku.

Parametre produktu:

Zväčšenie: 2-16x
Digitálne zväčšenie: 2x, 4x, 8x
Priemer objektívu: 42 mm
Mikrobolometer: 640x480 px (NETD <40 mK)
Zorný uhol: 12.4x9.3°
Očný reliéf: 50mm
Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 5m
Variabilné digitálne zväčšenie: 8-násobné
Širokouhlý okulár: 6 šošoviek
Ohnisková vzdialenosť: 50 mm
Vzdialenosť detekcie: 1800m
Vzdialenosť merania: 1000 m
Nárazuvzdornosť: Áno
Odolnosť voči spätnému rázu: 6000 J
Vstavané Wi-Fi: Áno
Podpora pre Android a iOS zariadenia: Áno
Priame streamovanie videa a zdieľanie: Áno
Interná pamäť: 16 GB
Nahrávanie videí v HD vo formáte: .mp4
Zabudovaná kamera a videorekordér: Áno
Plnofarebný displej AMOLED s rozlíšením: 1024 x 768
Okamžité spustenie: 3-sekundové
Výdrž batérie: 8-hodín
Rozsah horizontálnej rektifikácie: 150MOA
Rozsah vertikálnej rektifikácie: 150MOA
Krok rektifikácie: 21 mm/100m
Zorné pole v 100m: 13.1x9.8 m
Dioptrická korekcia: -5 + 3dioptrie
Diaľkové ovládanie: Áno
Typ USB: Micro USB
Typ kríža: 10 elektronických
Púzdro: ľahké z horčíkovej zliatiny
Vodotesnosť: do 0,9 m do 30 minút (IPX7)
Režim: obraz v obraze (picture in picture)
Rozmer pixelu: 17 mk
Snímkovanie: 50 Hz
Clonové číslo: f / 1.2
Napájanie: 3.0 .. 4.2 B-Pack (Li-ion) V
Kapacita (C): 6400 (IPS7) mAh
Externé napájanie: 5V - Micro USB
Laserový diaľkomer: 1100-metrový
Prevádzková teplota: -25 + 50 ° C
Rozmery: 347 x 102 x 76 mm
Hmotnosť: 800 g

Obsah balenia:

Trail 2 LRF XP50
Akumulátor B-pack
Nabíjačka akumulátora
USB kábel
Handričku na čistenie optiky
Puzdro
Návod na použitie v SK
Záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Pulsar puškohľady
Záruka: 2 roky
Diaľkomer: laserový
Priemer objektívu: 50 mm
Rozlíšenie detektora: 640 x 480

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: