Acheron HexaLug Tlmič ACS E1 7.62 HexaLug čierny

Kód: 39432
Tip
6 hodnotení
Značka: Acheron
€1 039 €865,83 bez DPH
Skladom (4 ks)
Možnosti doručenia

Acheron HexaLug Tlmič ACS E1 7.62 HexaLug čierny

Detailné informácie

Podrobný popis

Acheron HexaLug Tlmič ACS E1 7.62 HexaLug čierny

ACS E1bol vyvinutý pre excelentnú kombináciu medzi váhou, veľkosťou a výdržou so špičkovou redukciou hluku a záblesku. Vyrobený z jedného kusu a CNC laserovo zváraný, rodina tlmičou ACS zažiari aj v najťažších podmienkach. Všetky ACS E1 je možné montovať rychloupínacím systémom HexaLug.

Povrchová úprava je Cerakot série C odolný vysokým teplotám, ACS E1 je dostupný v čiernej a hnedej (FDE) farbe.

Zniženie hluku predstavuje priemer medzi 2 skupinami 5 rán (bez tlmiča / s tlmičom).
Strelivo: salotech M20
Zbraň: LMT MWS 20"
Úsťové zariadenie: Acheron HexaLug tlmič výšľahu plameňa

Navrhnuté, vyrobené, povrchovo upravené a zmontované vo Švajčiarsku.

Upozornenie: Acheron HexaLug úsťové zariadenie je nevyhnutné pre montáž.

HexaLug

Na základe cenných podnetov profesionálov zo zložiek polície a armády vyvinul Acheron Corp rad tlmičov ACS pre karabíny. Tento nový rad tlmičov vybavil úplne novým systémom rýchleho upevnenia HexaLug. Intuitívna povaha uzamykacieho mechanizmu HexaLug umožňuje jeho jednoduché použitie aj v stresových situáciách.

Revolučný systém uchytenia

Revolučný systém rýchleho nasadenia a sňatia tlmičov Acheron pomocou rozhrania HexaLug, ktoré vyvinula sama spoločnosť Acheron, je riešením všetkých bežných problémov s rýchlo odnímateľnými tlmičmi. Už žiadne zanesenie zámkov tlmiča karbónom, žiadne zložité páčky a žiadne špeciálne nástroje na demontáž tlmiča. Zároveň ale zostáva nasadenie a sňatie tlmiča Acheron veľmi jednoduché aj v silných rukaviciach.

Plynotesné spojenie

Dokonalé nastavenie a správna fixácia sú nevyhnutné pre spoľahlivosť a presnosť rýchlo odnímateľných tlmičov. Jedna z dosadacích plôch rozhrania HexaLug je špeciálne tvarovaná, aby vytvorila plynotesné spojenie medzi tlmičom a adaptérom. Toto riešenie výrazne znižuje zanášanie montážneho mechanizmu a znižuje hladinu hluku. Rozhranie HexaLug je jedným z kľúčových prvkov, ktoré robia tlmiče ACS a ELR špičkou vo svojej kategórii.

Jednoduchá montáž aj demontáž tlmiča

Ak chcete tlmič nasadiť, jednoducho ho nasaďte na adaptér a úsťovú brzdu v jednom a otáčajte ním v smere hodinových ručičiek, pokiaľ nie je pevne zaistený. Pre demontáž tlmič otáčajte v opačnom smere, kým sa neuvoľní a nebude možné ho z adaptéra sňať.

Jednostranná kompatibilita

V rámci danej veľkosti je HexaLug jednostranne kompatibilný. To znamená, že tlmič pre väčšiu kalibru možno nainštalovať na adaptér pre menšiu kalibru, ale nie naopak. Preto nie je možné, aby ste si tlmič náhodne poškodili.

Vysoká odolnosť

Tlmič zvuku Acheron ACS E1 bol vyvinutý tak, aby kombinoval vynikajúcu rovnováhu medzi hmotnosťou, veľkosťou a odolnosťou. A to všetko pri maximálnej redukcii zvuku výstrelu a svetelných zábleskov. Vďaka obrábaniu z plného materiálu pomocou CNC a laserovému zváraniu sú tlmiče radu ACS pripravené obstáť aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Rýchla montáž aj sňatie

Všetky tlmiče ACS E1 sú vybavené osvedčeným systémom rýchleho uchytenia pomocou rozhrania HexaLug spoločnosti Acheron. Rozhranie HexaLug predstavuje revolúciu v inštalácii tlmičov zvuku na ústí zbrane.

Teplotám odolná povrchová úprava

Model ACS E1 má povrchovú úpravu prevedenú vysokým teplotám odolným nástrekom Cerakote radu C. Tlmič zvuku ACS E1 je k dispozícii v čiernej farbe a vo farbe Flat Dark Earth.

Bez adaptéra to nepôjde

Pre inštaláciu tlmiča zvuku Acheron Corp ACS E1 je potrebné ústie zbrane opatriť tlmičom plameňa alebo úsťovou brzdou Acheron Corp s rozhraním HexaLug.

Benefity, o ktorých musíte vedieť:

  • rýchlo odnímateľný
  • robustná konštrukcia a povrchová úprava
  • švajčiarska kvalita

Dôležité parametre

HMOTNOSŤ (KG)
480 g
MATERIÁL
Nerezová oceľ 17-4PH
KALIBER
7,62 mm
KATEGÓRIA ZBRANE PODĽA ZÁKONA
C (ZP + ohlásenie)
ĎALŠIE ŠPECIFIKÁCIE
Spĺňa požiadavky štandardu MIL-STD-1474E na úrovne hluku a ich meranie
TYP ZBRANĚ
Pušky
VHODNÉ PRO FULLAUTO
Áno
POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Cerakote / QPQ Tenifer
ZPŮSOB UCHYCENÍ
Úsťové zařízení
VNĚJŠÍ PRŮMĚR
4 cm
CELKOVÁ DÉLKA
17,9 cm
ÚČINNOST
29 dB

Dodatočné parametre

Kategória: Acheron Corp
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: