Dámske poľovnícke nohavice

Najpredávanejšie

5 položiek celkom
15466 deerhunter lady estelle winter trousers damske zimne nohavice
€164,90

Využite maximálnu ochranu počas zimy na maximum so zimnými nohavicami Deerhunter’s Lady Estelle.

+ ďalšie
Kód: 67798
9778 deerhunter lady raven winter trousers damske nohavice
€220

Zimné nohavice Deerhunter Lady Raven Winter boli špeciálne navrhnuté tak, aby zvládli drsné podmienky zimy, vrátane dažďov a mrazu.

Kód: 64293
9811 deerhunter lady raven trousers damske nohavice
€200

Nohavice Lady Raven od spoločnosti Deerhunter sú všestranné, praktické a ideálne na trekking do prírody.

Kód: 64562
9796 deerhunter lady christine trousers damske nohavice
€159,95

Dámske poľovnícke nohavice z kvalitnej tkaniny, ktorá je 100% vetru a vodeodolná. Pre-tvarované kolená zaisťujú extra pohodlie pre aktívnych outdoorových nadšencov.

Kód: 64427
10513 deerhunter lady estelle winter trousers damske zimne nohavice
€165

Využite maximálnu ochranu počas zimy na maximum so zimnými nohavicami Deerhunter’s Lady Estelle.

Kód: 67825

Dámske poľovnícke nohavice sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a funkčnosť počas všetkých poľovníckych a outdoorových aktivít. Sú ideálne pre ženy, ktoré oceňujú kvalitu a potrebujú spoľahlivú výstroj, ktorá vydrží v náročných podmienkach a zároveň zaisťuje pohodlie a slobodu pohybu.

Vlastnosti dámskych poľovníckych nohavic

Vysoká funkčnosť a odolnosť: Nohavice sú vyrobené z materiálov, ktoré zaisťujú vodoodpudivosť a vetruodolnosť. Sú vybavené membránami, ako je Deer-Tex® Performance Shell®, ktoré zaručujú vodotesnosť a zároveň umožňujú pokožke dýchať.

Pohodlie a flexibilita: Vďaka izolačným materiálom, ako je Deer-Tex® Temp, a pružným tkaninám, nohavice poskytujú teplý a pohodlný zážitok počas celého dňa. Nastaviteľný pás a predtvarované kolená prispievajú k ešte väčšej flexibilite a prispôsobeniu na rôzne fyzické aktivity.

Praktické úložné riešenia: S viacerými vreckami, vrátane predných vreciek, vreciek na noži a iných potrieb, naše nohavice ponúkajú dostatok priestoru pre všetko potrebné vybavenie.

Odolnosť voči prírodným vplyvom: Nohavice sú vybavené odolnou vrstvou proti poškriabaniu a poskytujú ochranu v prípade kontaktu s drsným terénom alebo pri krížení náročnejších prekážok.

Farby a štýly

V ponuke nájdete rôzne farebné variácie, vrátane tradičných zemných tónov a maskovacích vzorov, ktoré sú ideálne pre rôzne prostredia a sezóny. Od zimných modelov s extra izoláciou pre chladnejšie mesiace až po ľahšie varianty pre teplejšie dni alebo menej náročné podmienky. Dámske poľovnícke nohavice sú navrhnuté s ohľadom na ženské proporcie a požiadavky na komfort, čo z nich robí ideálnu voľbu pre každú poľovníčku alebo outdoorovú nadšenku. Vybavte sa kvalitnou poľovníckou módu, ktorá vás nesklame ani v najnáročnejších situáciách.