Armytek Predator Pro Magnet USB Extended Set

Kód: 74946
Neohodnotené
Značka: Armytek
€222 €185 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Armytek Predator Pro Magnet USB Extended Set

Detailné informácie

Podrobný popis

Armytek Predator Pro Magnet USB Extended Set

PREDATOR PRO — TERAZ S MAGNETICKOU NABÍJAČKOU S NAJDLHŠÍM DOSVITOM OD ARMYTEK Model s priamym úzkym lúčom pôsobivého dosahu na taktické úlohy a na lov. Jasné stredové bodové svetlo s minimálnym bočným rozliatím umožňuje osvetlenie objektov na vzdialenosť až 501 metrov. Ideálne pre použitie vo vzdialenosti 100-300 metrov.
 • Výrazný hotspot a minimálny únik pre priame osvetlenie cieľa.
 • Pro Powerful elektronika poskytuje konštantný jas aj pri teplote -40 °C a nie úplne nabitej batérii.
 • Špeciálny presne vypočítaný reflektor pre modifikáciu High Intensity LED, ktorý poskytuje 1,5-násobok svetelného dosahu v porovnaní s bežnou LED, a tvrdené sklo s antireflexnou vrstvou pre maximálny dosah vytvárajú jasný stredový bod s minimálnym bočným rozptylom pri jase 1500 lumenov. Priemer hotspotu je 9 metrov na vzdialenosť 100 metrov.
 • Odoláva akémukoľvek spätnému rázu vďaka vylepšeným pružinám a inštalácii pohonu vo vnútri vystuženej kapsuly naplnenej ochrannou zmesou.
 • Štandardné 1-palcové telo je kompatibilné s akýmkoľvek príslušenstvom, vrátane originálneho magnetického diaľkového spínača a magnetického držiaka pre rýchle pripevnenie a odstránenie jedným pohybom.
 • Dvojfázové elektronické tlačidlo si zachovalo dve úrovne stlačenia podobné mechanickému spínaču, ale stalo sa nehlučným a 20-krát odolnejším.
 • Inovatívna technológia umožňuje použitie akejkoľvek štandardnej 18650 Li-Ion batérie s vybíjacím prúdom 10A a poskytuje plnú ochranu proti skratu aj v prípade kontaktu medzi magnetickým konektorom a kovovými predmetmi.
 • Pevné telo vyrobené z leteckého hliníka, špeciálny matný antiabrazívny povrch bez hrubého vrúbkovania.
 • Aktívna regulácia teploty v reálnom čase zabraňujúca prehriatiu nad +58 °C a varovná indikácia nízkej úrovne nabitia batérie.
 • Úplná ochrana pred vodou, špinou a prachom v súlade s normou IP68 — baterka funguje aj po ponorení do hĺbky 25 metrov. Odoláva pádom z 10. poschodia.
 • Robustný a vode odolný magnetický konektor.
  MAGNETICKÝ DIAĽKOVÝ SPÍNAČ MRS-01 (VINUTÝ KÁBEL) Kompatibilné s taktickými baterkami Armytek s neplochým tlačidlom a magnetickou nabíjačkou. Na chvíľkové zapnutie (iba pri stlačení tlačidla) a na stále svietenie. Jednoduché pripojenie jediným pohybom, nie je potrebné odskrutkovať zadný kryt. Špeciálny dizajn poskytuje bezpečnú fixáciu. Šnúra sa natiahne na 70 cm.           MAGNETICKÝ DRŽÁK NA BATERKU AWM-03 Kompatibilné so svietidlami Armytek s priemerom tela 25,4 mm a priemerom hlavy až 64 mm. Montované na kovové jednotky s priemerom 8-30 mm. Poskytuje spoľahlivú fixáciu baterky s jednoduchým pripevnením a vybratím jedným pohybom. Vyrobené z odolných a ľahkých materiálov. Udrží až 8 kg vďaka extra silným duálnym magnetom.         FAREBNÉ FILTRE Zelený filter je určený na lov v lesných oblastiach. Zelené svetlo je zboku nepostrehnuteľné, zvieratá ho nevnímajú ako hrozbu. Červený filter je určený na lov a čítanie máp. Červené svetlo je pohodlné pre nočné videnie, účinné v podmienkach obmedzenej viditeľnosti, pre zvieratá takmer neviditeľné.       GRIP Ergonomická silikónová rukoväť bezpečná proti zraneniu pre pohodlné taktické držanie.             Púzdro Odolné nylonové puzdro s niekoľkými možnosťami upevnenia: na opasok ľubovoľnej šírky, na Molle držiak, na vybavenie vďaka odolnému oceľovému krúžku.           KLIP Oceľová spona s čiernym titánovým povlakom odolným voči opotrebeniu na pripevnenie na oblečenie, vybavenie alebo opasok.           LANYARD Veľkostne nastaviteľná šnúrka na zápästie vyrobená z odolného paracordu a oceľovej karabíny pre rýchle vybratie a montáž na baterku.

Dodatočné parametre

Kategória: Armytek
Hmotnosť: 10 kg
Dosvit: 501 - 600 m
EAN: SP58922
Teplota svetla: studená
Typ svietidla: Lovecké
Výrobca svietidla: Armytek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: