ARMYTEK VIKING PRO MAGNET USB EXTENDED SET

Kód: 74937
Neohodnotené
Značka: Armytek
€222 €185 bez DPH
Skladom (1 ks)
ARMYTEK VIKING PRO MAGNET USB EXTENDED SET

Detailné informácie

Podrobný popis

ARMYTEK VIKING PRO MAGNET USB EXTENDED SET

VŠETKY VAŠE LOVECKÉ NÁSTROJE V JEDNOM Púzdre Viking Pro Extended Set je hotové riešenie pre maximálne efektívne využitie na poľovačke. Sada obsahuje taktickú baterku novej generácie s jemným širokým svetlom. V balení sú dve 18650 Li-Ion 3500 mAh batérie, základné príslušenstvo konfigurácie Viking Pro série a doplnkové príslušenstvo pre lov: rýchloupínací magnetický držiak, farebné filtre a magnetický diaľkový spínač s vinutým káblom, ako aj praktické plastové puzdro. VIKING PRO — VÝKONNÁ TAKTICKÁ BATERKA SO ŠIROKÝM UHLOM VYŽAROVANIA Taktický model novej generácie s jemným širokým svetlom pre lov na otvorených plochách a pre špecializované úlohy. Vďaka veľkému stredovému bodu a širokému bočnému rozliatiu je Viking Pro ideálny pre použitie na krátke a stredné vzdialenosti na 50-70 metrov s maximálnou vzdialenosťou 288 metrov. Svietivosť zároveň dosahuje pôsobivých 2200 lumenov.
 • Pro Powerful elektronika poskytuje konštantný jas aj pri teplote -40 °C a nie úplne nabitej batérii.
 • Špeciálny presne vypočítaný reflektor pre výkonnú širokouhlú LED a tvrdené sklo s antireflexnou vrstvou vytvárajú veľký stredový bod a široký bočný rozptyl pri jase 2200 lúmenov. Priemer hotspotu je 20 metrov na vzdialenosť 100 metrov.
 • Odoláva akémukoľvek spätnému rázu vďaka vylepšeným pružinám a inštalácii ovládača vo vnútri vystuženej kapsuly naplnenej ochrannou zmesou.
 • Štandardné 1-palcové telo je kompatibilné s akýmkoľvek príslušenstvom, vrátane originálneho magnetického diaľkového spínača a magnetického držiaka pre rýchle pripevnenie a odstránenie jedným pohybom.
 • Dvojfázové elektronické tlačidlo si zachovalo dve úrovne stlačenia podobné mechanickému spínaču, ale stalo sa nehlučným a 20-krát odolnejším.
 • Neploché tlačidlo umožňuje jednoduché zapnutie baterky dlaňou.
 • Inovatívna technológia umožňuje použitie akejkoľvek štandardnej 18650 Li-Ion batérie s vybíjacím prúdom 10A a poskytuje plnú ochranu proti skratu aj v prípade kontaktu medzi magnetickým konektorom a kovovými predmetmi.
 • Pevné telo vyrobené z leteckého hliníka, špeciálny matný antiabrazívny povrch bez hrubého vrúbkovania.
 • Aktívna regulácia teploty v reálnom čase zabraňujúca prehriatiu nad +58 °C a varovná indikácia nízkej úrovne nabitia batérie.
 • Úplná ochrana pred vodou, špinou a prachom v súlade s normou IP68 — baterka funguje aj po ponorení do hĺbky 25 metrov. Odoláva pádom z 10. poschodia.
 • Robustný a vode odolný magnetický konektor.
 • PREMYSLENÁ SADA DOPLNKOV
MAGNETICKÝ DIAĽKOVÝ SPÍNAČ MRS-01 (VINUTÝ KÁBEL) Kompatibilné s taktickými baterkami Armytek s neplochým tlačidlom a magnetickou nabíjačkou. Na chvíľkové zapnutie (iba pri stlačení tlačidla) a na stále svietenie. Jednoduché pripojenie jediným pohybom, nie je potrebné odskrutkovať zadný kryt. Špeciálny dizajn poskytuje bezpečnú fixáciu. Šnúra sa natiahne na 70 cm.       MAGNETICKÝ DRŽÁK NA BATERKU AWM-03 Kompatibilné so svietidlami Armytek s priemerom tela 25,4 mm a priemerom hlavy až 64 mm. Montované na kovové jednotky s priemerom 8-30 mm. Poskytuje spoľahlivú fixáciu baterky s jednoduchým pripevnením a vybratím jedným pohybom. Vyrobené z odolných a ľahkých materiálov. Udrží až 8 kg vďaka extra silným duálnym magnetom.     FAREBNÉ FILTRE Zelený filter je určený na lov v lesných oblastiach. Zelené svetlo je zboku nepostrehnuteľné, zvieratá ho nevnímajú ako hrozbu. Červený filter je určený na lov a čítanie máp. Červené svetlo je pohodlné pre nočné videnie, účinné v podmienkach obmedzenej viditeľnosti, pre zvieratá takmer neviditeľné.     GRIP Ergonomická silikónová rukoväť bezpečná proti zraneniu pre pohodlné taktické držanie.         Púzdro Odolné nylonové puzdro s niekoľkými možnosťami upevnenia: na opasok ľubovoľnej šírky, na Molle držiak, na vybavenie vďaka odolnému oceľovému krúžku.       KLIP Oceľová spona s čiernym titánovým povlakom odolným voči opotrebeniu na pripevnenie na oblečenie, vybavenie alebo opasok.       LANYARD Veľkostne nastaviteľná šnúrka na zápästie vyrobená z odolného paracordu a oceľovej karabíny pre rýchle vybratie a montáž na baterku.

Dodatočné parametre

Kategória: Armytek
Dosvit: 201 - 300 m
EAN: SP78498
Teplota svetla: studená
Typ svietidla: Lovecké
Výrobca svietidla: Armytek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: