Termovízia Pulsar Krypton FXG 50

Kód: 51637
1 hodnotenie
Značka: PULSAR
€4 353 €3 627,50 bez DPH
Skladom (3 ks)
Termovízia Pulsar Krypton FXG 50 Na získanie obrazu používa KRYPTON vysoko kvalitný 12 µm tepelný zobrazovací snímač s rozlíšením 640 x 480 pixelov, ktorý ponúka mimoriadne ostrý kontrastný obraz a vynikajúcu tepelnú citlivosť za každých poveternostných podmienok.

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
128 bit ochrana SSL
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Objednávky nad 100€
Online platby
Online platby
pre vaše pohodlie
Podpora predaja
Podpora predaja
sme tu pre vás +421 905 754 948

Podrobný popis

Termovízia Pulsar Krypton FXG 50

KRYPTON FXG50 je založený na novom najmodernejšom 12 µm tepelnom zobrazovacom detektore s rozlíšením 640 x 480 pixelov a vysoko kvalitnom HD AMOLED mikrodispleji. Ponúka najostrejší obraz pri zachovaní presnosti . Krypton FXG, vhodný pre rôzne optiky so širokým rozsahom zväčšenia, je skutočným tepelným vylepšením, vďaka ktorému sa denné puškohľady stávajú výkonnými systémami zameranými na tepelné zobrazovanie.
TEPELNÉ ZOBRAZOVANIE
Dosah detekcie presahuje 2 000 m
Výkonný objektív v kombinácii s profesionálnym termálnym snímačom 12 µm poskytuje vynikajúce detekčné schopnosti. Štandardný objekt vysoký 1,8 m (6 stôp) je možné rozpoznať vo vzdialenosti 2100 m (2300 yds) v úplnej tme.
Vysoko citlivý tepelný snímač s rozlíšením 640 x 480/12 µm
Na získanie obrazu používa KRYPTON vysoko kvalitný 12 µm tepelný zobrazovací snímač s rozlíšením 640 x 480 pixelov, ktorý ponúka mimoriadne ostrý kontrastný obraz a vynikajúcu tepelnú citlivosť za každých poveternostných podmienok.
Obrázok vo vysokom rozlíšení
Ostré, bohato kontrastné tepelné zobrazovanie pre lepšiu identifikáciu zvierat, ich končatín a dokonca aj tých najmenších detailov, t. J. Konárov, lístia, trávy a terénu.
Rýchloupínací adaptér s presným mechanizmom polohovania obrazovky v zornom poli dennej optiky
Pripojovacie doky s predným rýchloupínacím držiakom adaptéra PSP sa dajú ľahko nasadiť na puškohľad a zložiť. Držiak umožňuje presné vyrovnanie zorného poľa prídavného zariadenia s centrálnym bodom zorného poľa puškohľadu na dosiahnutie optimálnej pozorovacej polohy.
Stabilita bodu nárazu
Krypton umožňuje strelcom sústrediť sa na rýchle snímanie cieľov a umiestňovanie snímok v prostredí s nízkym osvetlením bez stresujúcich a zložitých úprav využívaním postupného rozloženia optických a elektronických komponentov navrhnutých tak, aby poskytovali presné zameranie zraku a ultra ľahkú nastaviteľnosť. Dizajn prídavného zariadenia zaisťuje stabilitu bodu nárazu pri zaostrovaní prídavného zariadenia na rôzne vzdialenosti.
Široká škála odporúčaných zväčšení dennej optiky
Nástavec Krypton FXG50 je možné pohodlne použiť na širokú škálu denných optických zväčšení od 1,5x do 6x.
Nárazuvzdorné puzdro zo zliatiny horčíka
Robustné a ľahké puzdro zo zliatiny horčíka je navrhnuté tak, aby odolalo spätným rázom pušiek veľkého kalibru. Zvýšená štrukturálna tuhosť znižuje vibrácie počas výstrelu a vedie k lepšej balistike, zatiaľ čo vlastnosti zliatiny horčíka pomáhajú zabezpečiť lepší odvod tepla.
Vstavaný záznamník fotografií a videa s pamäťou 16 GB
Vstavaný videorekordér je veľkým prínosom, pokiaľ ide o filmovanie alebo fotografovanie zážitkov, ktoré máte raz za život. Jedným stlačením tlačidla REC sa zachytia zábery, ktoré možno ľahko zdieľať s kolegami, priateľmi a rodinou. 16 GB vnútornej pamäte pojme mnoho hodín zaznamenaného videa a stovky fotografií a zaznamenaných súborov je možné stiahnuť do počítača alebo smartphonu.
Wi-Fi. Integrácia so zariadeniami IOS a Android pomocou bezplatnej aplikácie Stream Vision
Vstavaný modul Wi-Fi poskytuje pripojenie prílohy Krypton FXG50 k smartphonom a tabletom so systémom Android alebo iOS pomocou bezplatnej aplikácie Stream Vision. V kombinácii so smartfónom ponúka termokamera rad jedinečných funkcií, ako je živé vysielanie obrazu, detekcia pohybu, prenos a zdieľanie multimediálnych súborov, aktualizácie firmvéru, diaľkové ovládanie nastavení a oveľa viac.
Ďalšie funkcie
Výhody optiky denného svetla v noci
Krypton umožňuje používateľom udržiavať výhody dennej optiky v noci. Medzi výhody patrí dlhší očný reliéf v porovnaní s puškohľadmi na nočné videnie, ďalšie používanie známych a bežných zameriavacích zameriavacích krížov, nepretržité zväčšovanie a rýchla konverzia z denného do režimu tepelného lovu pri zachovaní štýlu streľby.
HD AMOLED displej
Kvalitný displej HD AMOLED poskytuje ostré, bohato kontrastné a živé obrazy. Technológia AMOLED poskytuje bezchybné a plynulé zobrazovanie vo vysokom rozlíšení a úsporu energie
Dlhá doba prevádzky
Nabíjateľné akumulátory s rýchlou výmenou poskytujú dostatok energie až na 8 hodín nepretržitej prevádzky. Na jednej batérii môže jednotka pracovať celú noc bez nutnosti výmeny. Akákoľvek bežná power banka môže byť pripojená cez Micro USB a použitá ako externý zdroj napájania.
Recoil Hodnotené až do 0,375 H&H, 12-Gauge a 9,3x64
Krypton má spätný ráz s výkonom až 6 000 joulov pre bezchybný výkon pri väčších kalibroch až do 0,375 H&H, 12-gauge a 9,3x64.
Podpora vývoja softvéru
Na kontrolu aktualizácií a inštaláciu nového firmvéru je potrebný smartphone, bezplatná mobilná aplikácia Stream Vision a prístup na internet. To umožňuje používateľovi vylepšiť alebo pridať nové funkcie do Kryptónu, ktorý už vlastní.
IPX7 vodotesný
Vodotesné hodnotenie IPX7 chráni pred silnými dažďami, snehom alebo inými zrážkami. KRYPTON je navrhnutý tak, aby fungoval bezchybne, a to aj po ponorení do 30 metrov vody po dobu až 30 minút.
Senzor 640 x 480 @ 12 µm (VOx)
Objektív F50 / 1,2
Dosah detekcie, m 2100
Senzor
Typ VOx, nechladené
Rozlíšenie, pixely 640 x 480
Rozstup pixelov, μm 12
Snímková frekvencia, Hz 50
Optika
Objektív F50 / 1,2
Zorné pole (VxV), stupne / m @ 100 m 8,7 x 6,5 / 15,4 x 11,6
Odporúčané zväčšenie denného zameriavača, x 1,5 - 6
Displej
Typ AMOLED
Rozlíšenie, pixely 960 x 720 (efektívne)
Rozsah výkonu
Dosah detekcie, m 2300
Videorekordér
Rozlíšenie videa / fotografie, pixely 960 x 720
Video / foto formát mp4 / .jpg
Vstavaná pamäť, GB 16
Zdroj
Výstupné napätie, V 3,0 - 4,2
Typ batérie Li-Ion akumulátor IPS7
Kapacita, mAh 6400
Externé napájanie, V 5 (microUSB)
Pripojenia a kompatibilita
Max. spätný ráz na puškovú zbraň (Eo), Joules 6000
Odolnosť proti nárazu na pušky s hladkým vývrtom kalibru 12
Wi-Fi
Frekvencia, GHz2.4
Štandardné 802,11 b / g
Dosah priamej viditeľnosti, m 15
Hmotnosť a veľkosť
Rozmery, mm 143 х 93 х 76
Krátka video ukážka:

Dodatočné parametre

Kategória: Termovízne predsádky
EAN: 5733866773944
Funkcie: Wi-Fi
Prevedenie: Predsádka
Priemer objektívu: 50 mm
Rozlíšenie detektora: 640 x 480
Typ upevnenia: Adaptér (Clip-On)
Výrobca Termovízie: Pulsar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: