TERMOVÍZNY MONOKULÁR INFIRAY CBL 25

Kód: 56745
Neohodnotené
Značka: INFIRAY
€1 574 €1 311,67 bez DPH
Skladom (1 ks)

TERMOVÍZNY MONOKULÁR INFIRAY CBL 25

Detailné informácie

Podrobný popis

TERMOVÍZNY MONOKULÁR INFIRAY CBL 25

Je malý, ľahký, ľahko sa držiaci termovízny monokulár. Jasný obraz, batérie s rýchlym uvoľňovaním, gombík pre rýchle zaostrovanie, vstavané LED svetlo a ďalšie funkcie z neho robí najpohodlnejšie a ľahko použiteľného pomocníka pre pozorovanie vonku.

12μm termálny zobrazovací detektor

Infiray CBL19 Termovízny detektor Prijmite vysoko výkonný 12 um detektor. Vysoká rýchlosť snímkov - 50 Hz Snímková frekvencia 50 Hz zachytí každý detail, ktorý vás zaujíma.

HD displej 1280 × 960 px

CBL19 Rozlíšenie Vysoké rozlíšenie poskytuje jasné a farebné obrázky. Vysoká kvalita obrazu. Cabin má vstavané samostatne vyvinuté vysoko výkonné detektory VOx (vanádium Oxide). Je vybavený vysoko výkonným elektronickým zariadením a špičkovou infračervenou optikou a môže poskytovať ultra čisté termosnímky, vďaka ktorým je detekcia a identifikácia jednoduchá a efektívna vo dne aj v noci. Vstavaný detektor InfiRay je zladený s výkonným algoritmom Matrix®, ktorý zvyšuje jasnosť obrazu a celkový detail obrázku. MatrixⅢTM má za následok ostrejšie a podrobnejšie zorné pole a vylepšené možnosti identifikácie objektov.

Vstavaný snímač pohybu a elektronický kompas

Vstavaný pohybový senzor a elektronický kompas presne identifikujú uhol a sklon. CBL19 Medveď

Stadiametrický diaľkomer

Na základe odhadovaných výšok cieľov môže užívateľ rýchlo a ľahko dosiahnuť hrubé vzdialenosti od cieľa pomocou vstavaného stadiametrického diaľkomeru. CBL19 Diaľkomer

Funkcia Picture-in-Picture

V hornej časti poskytne 2 × zväčšenú oblasť, ktorá pomôže zväčšiť cieľ a zároveň zachovať viditeľnosť zvyšku zorného poľa.

Vstavané video nahrávanie a pripojenie WiFi

16 GB interné úložisko poskytuje 24 hodín záznamu videa alebo kapacitu 20 000 snímok. Režim WiFi umožňuje až 4 simultánne pripojenie.

Ultra jasný režim

Vstavaný ultra jasný režim je vhodný pre zlé poveternostné podmienky, ako je hmla a dážď. Tento režim je citlivejší pre zobrazenie viac podrobností.

Vymeniteľná batéria

Cabin je vybavený veľkokapacitnou batériou 3,6 V, 3 100 mAh, ktorá môže pracovať nepretržite 7,5 hodiny. Batériu možno rýchlo vybrať a vložiť za niekoľko sekúnd, čo predstavuje ideálne riešenie batérie. CBL19 Batéria

Silná svietidlo s premenlivým zaostrením

Cabin je vybavený dovezenými 3w LED žiarovkami a má funkciu dvojstupňového prepínania a zoomu. Ožarovacie vzdialenosť môže dosiahnuť 50 m, čo vám poskytne potrebné osvetlenie pre pátranie a záchranu. Cabin knoflík

Gombík rýchleho zaostrenia

Cabin používa zaostrovací gombík na nastavenie zaostrenia v rozsahu 100 °, čo vám umožní vidieť cieľ rýchlejšie. CBL19 Knoflík

PARAMETRE:
Zväčšenie 2-8x
Zorné pole 13,8 ° × 10,4 °
Hmotnosť 380g bez batérie
Priemer výstupnej pupily 20 mm
Display 1280 × 960 LCOS
Rozsah zaostrenia fotoaparátu -5 ~+5
Rozsah detekcie 980 m
Priemer šošovky 19 mm
Digitálny zoom 1-4x
Vstavaná pamäť 16 GB
Batéria Li-ion
Rozmer v mm 165 × 50 × 85
Výdrž batérie 7,5 hod.
Veľkosť pixelov 12 μm
Rozlíšenie detektora 384 × 288
NETD menej ako 40
Obrazová frekvencia 50 Hz
Séria Cabin
Typ Monokulár

 

Dodatočné parametre

Kategória: InfiRay monokuláry
EAN: SP42918
Prevedenie: Monokulár
Priemer objektívu: 19 mm
Rozlíšenie detektora: 384 x 288
Výrobca Termovízie: InfiRay

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: