TERMOVÍZNY MONOKULÁR INFIRAY X-EYE E6 + V3

Kód: 56477
1 hodnotenie
Značka: INFIRAY
€2 739 €2 282,50 bez DPH
Skladom (1 ks)
TERMOVÍZNY MONOKULÁR INFIRAY X-EYE E6 + V3

Detailné informácie

Podrobný popis

TERMOVÍZNY MONOKULÁR INFIRAY X-EYE E6 + V3

INFIRAY X-EYE E6 + V3 je výkonný, kompaktný a cenovo výhodný monokulár s termovíziou, ktorý využíva tepelný senzor s rozlíšením 12μm 640 x 512 NETD≤25mK (@ 25 ° C, F # = 1,0) a vysoko kontrastným HD OLED displejom, v rámci inovatívneho vylepšenia kvality termálneho zobrazovania a multifunkčné funkcie, prináša skvelú technickú prevahu a skúsenosti s termovíziou.

Video

Lepší senzor, jasnejšie zobrazenie!

Vreckový termovízny monokulár

Rad INFIRAY X-EYE E6 + V3 je vreckový monokulárny termovízny monokulár s hmotnosťou <500 g pre prieskum vonku. Pomáha ľahko odhaliť vaše okolie a vidieť ciele vzdialené viac ako 2000 metrov. Jednoduché použitie, nízke náklady na učenie. EY V3 je dokonalým spoločníkom pre termovízny lov alebo vonkajšie cesty, či už v tme alebo na vlastnom dvore. InfiRay X-Eye E6 V3

12um tepelný senzor s NETD ≤25mK (@ 25 ° C, F # = 1,0)

Rad V3 je vybavený vysoko výkonným keramickým zapuzdreným 12um 640 x 512 snímačom InfiRay s technológiou NET ≤25mk (25 ° C, F # = 1,0), ktorý je ľahší a má nižšiu spotrebu energie, zaisťuje dokonalé detailné rozpoznanie aj v tých najťažších poveternostných podmienkach keď je tepelný kontrast nízky. 25mk senzor

Video zameranú na kvalitu

Vysoká kvalita obrazu

Rad INFIRAY X-EYE E6 + V3 vám umožňuje získať technickú prevahu na termálne zobrazovanie s bohatými detailmi, bude oveľa jednoduchšie hľadať ciele v tme. Rad Eye má vynikajúci výkon v teplotnom rozsahu.

Vstavaný režim Ultra Clear

Vstavaná termo technológia Ultra-clear mode InfiRay sa skladá zo softvérových algoritmov navrhnutých pre nepriaznivé počasie, ako sú daždivé, snehové, hmlisté dni atď., Ktoré zvyšujú jasnosť termovízie a celkové detaily. Extrémne jasný režim môže mať za následok detailnejšie zorné pole a vylepšené možnosti identifikácie objektov.

Mikro displej OLED s vysokým kontrastom HD

Rad Eye II V3 s integrovaným OLED displejom s rozlíšením 1024 x 768 s vysokým kontrastom ponúka viac farebného podania a vyššiu mieru odozvy, dokáže na obrázku vytvárať ostrejšie obrázky a živšie farby.

Výber odtieňov

Aby produkty lepšie vyhovovali rôznym požiadavkám užívateľov na vizuálny zážitok, dodávajú užívateľom dva výber odtieňov: C (chladný) odtieň a W (teplý) odtieň. V chladnom odtieni môžu užívatelia zažiť vizuálne jasnejšiu kvalitu obrazu s bohatými detailmi a zvýraznením cieľov. Za teplého odtieňa môžu používatelia získať jemnejšie zobrazenie, čím sa vyhnú vizuálnej únave spôsobenej dlhodobým sledovaním.

Veľký detekčný dosah až 2597 metrov

Séria INFIRAY X-EYE E6 + V3 v kombinácii s výkonným objektívom (E6 + V3: 35 mm / F1,0 VS E6Pro V3: 50 mm / F1,2) s vysoko citlivým termovíznym snímačom 640x480 @ 12 mikrometrov poskytuje výnimočné detekčné schopnosti. V závislosti na modeli je rad V3.0 schopný detekovať priemerný cieľ ľudskej veľkosti, oblečený do vrchného odevu, v maximálnom dosahu až 2597 m v úplnej tme.

funkcia PIP

Vstavaná funkcia obraz v obraze EYEII V3 zlepšuje presnosť tým, že poskytuje dvakrát zväčšený obraz oblasti zámernej osnovy v hornej časti displeja. Pomáha užívateľom priblížiť ciele a zachovať viditeľné zostávajúce zorné pole.

5 praktických farebných paliet

K dispozícii je 5 farebných paliet, okrem normálnych "white hot", "black hot", "red hot" a "color" sme vyvinuli paletu "hot target highlighting". V tejto palete môžu užívatelia ľahko nájsť cieľ vďaka vysokému kontrastu medzi pozadím a cieľom. Sledujte automaticky najhorúcejšie miesto v scéne a rýchlo objavte cieľ.

Vstavaný videorekordér a pripojenie WiFi

Monokulár má vstavanú pamäť 32 GB pre ukladanie vytvorených fotografií a nahrávanie videa a modul Wi-Fi, ktorý umožňuje 4 zariadenia súčasne pripojiť.E6 V3 Wifi

Dodatočné parametre

Kategória: InfiRay monokuláry
EAN: SP69535
Funkcie: Wi-Fi
Modelový rad: Eye
Prevedenie: Monokulár
Priemer objektívu: 35 mm
Rozlíšenie detektora: 640 x 512
Výrobca Termovízie: InfiRay

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: