Pulsar Thermion 2 LRF XG50

Kód: 82547
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: PULSAR
€4 734 €3 945 bez DPH
Skladom (2 ks)

Pulsar Thermion 2 LRF XG50

Detailné informácie

Podrobný popis

Pulsar Thermion 2 LRF XG50

Prvý termovízny puškohľad s klasickým designom a vstavaným laserovým diaľkomerom

Laserový diaľkomer je dokonale integrovaný do štíhleho tvaru zameriavača. Diaľkomer je kompaktný, prijímač a vysielač sú umiestnené v jednom optickom kanáli. S dosah merania až 800 metrov Thermion 2 LRF poskytuje lovcovi presnú informáciu o vzdialenostiach na mieste lovu a pomáha k presnému zásahu.

Tepelný senzor s vysokým rozlíšenim

Ostrý, vysoko kontrastný termovízny obraz pre lepšiu identifikáciu zvierat, ich končatín a dokonca aj tých najmenších detailov, napr. konárov, listov, trávy a terénu.

Bezkonkurenčná citlivosť tepelného senzoru

Termosnímač s NETD <25mK zaisťuje dokonalé rozpoznanie detailov aj v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach, kedy je teplotný kontrast nízky. Najmenšie teplotné rozdiely budú jasne viditeľné počas dažďa, hmly alebo chladného rána v tých najťažších podmienkach pre termovíziu.

Objektiv s vysokou priepustnosť F50/1.0

Vlastnosti termovíznej optiky majú rozhodujúci vplyv na schopnosť termokamery zachytiť aj najnižšie úrovne teplotného žiarenia. Dokonalé detekcie je dosiahnuté objektívom Thermion 2 LRF (F/1.0) v kombinácii s vysoko citlivým termosenzorom. Zameriavač Thermion 2 LRF poskytuje užívateľom vždy najkvalitnejší, najpodrobnejší a vysoko kontrastný obraz, a to aj za dažďa alebo hmly, kedy je kontrast pozorovanej scény minimálny.

Veľky detekčný dosah až 2300 m

Vysoko priepustný objektív s clonovým číslom F50/1,0 v kombinácii s vysoko citlivými termovíznymi senzormi poskytuje zameriavaču výnimočnú detekčnú schopnosť. Štandardný objekt vysoký 1,8 m je možné detekovať na vzdialenosť 1800 - 2300 m za úplnej tmy.

Až 10 hodín výdrže batérie na jedno nabitie

Thermion 2 LRF je napájaný dvoma dobíjacími batériami: jedna vstavaná s kapacitou 4,9 Ah, druhá vymeniteľná s kapacitou 2 Ah. Jedno nabitie zaručuje výdrž až 10 hodín, čo pokrýva dobu aktívneho používania zameriavača pri love. Reliéf na tele vymeniteľného akumulátora pre presné určenie správnej polohy umožňuje rýchlu a istú výmenu vybitého akumulátora za nový v úplnej tme po hmate.

Vysoko presné obojstranné ostrenie objektívu

Objektív s vnútorným zaostrovacím mechanizmom poskytuje ostrý a zreteľný obraz na každú vzdialenosť. Ergonomické zaostrovacie kolieska sú umiestnené na pravej a ľavej strane, takže zaostrovanie je jednoduché ako pre pravákov, tak aj pre ľavákov.

Variabilne zväčšenie

Základné zväčšenie zameriavača Thermion 2 LRF sa v závislosti od modelu dá zvýšiť 4x až 8x. Zväčšenie sa mení buď v postupných krokoch násobením 2x, alebo plynule, tak aby bolo možné nastaviť ideálny pomer zväčšenia a viditeľného zorného poľa pre danú konkrétnu situáciu.

Presné zamierenie v režime "obraz v obraze"

Funkcia "obraz v obraze" umožňuje strelcovi zobraziť presný náhľad kríža v ďalšom okne. Rámček, ktorý zaberá iba 10 % celkovej plochy displeja, zobrazuje zväčšený obraz cieľa a kríža a umožňuje užívateľovi pozorne sledovať obraz v oblasti zameriavania a zároveň mať vizuálnu kontrolu nad celým zorným poľom.

Výber z 10 tvarov zámerných osnov v 9 farebných kombinaciách

Zámerná osnova zameriavača sa elektronicky zobrazujú v rovnakej rovine displeja ako obraz cieľa. Pamäť Thermion 2 LRF obsahuje desať konfigurácií ružných typov zámerných osnov (klasické, balistické, škálovateľné), ktoré sú k dispozícii v deviatich farebných kombináciách.

5 individuálnych profilov nastrelenia / 50 vzdialenosti nastrelenia

Hodnoty nastrelenia sa ukladajú do individuálneho profilu strelca. Vnútorná pamäť Thermion 2 LRF obsahuje až päť streleckých profilov, ktoré je možné využiť na niekoľko typov zbraní alebo typov nábojov. Každý profil môže obsahovať až nastrelenie pre desať vzdialeností.

Odolný a extrémne spoľahlivý

Montáž na štandartné 30mm krúžky

Thermion 2 LRF ponúka vizuálnu estetiku na každej loveckej zbrani. Zvonku puškohľad pripomína klasický denný zameriavač v 30mm tubusom Tento tvar poskytuje flexibilitu pri montáži zameriavača na lovecké zbrane pomocou osvedčených klasických krúžkov.

Okamžitý štart

Iba 3 sekundy od stlačenia tlačidla napájania je Thermion 2 LRF úplne pripravený na použitie.

Úplne vodotesný IPX7

Zameriavače Thermion 2 LRF majú stupeň vodotesnosti IPX7, takže fungujú v podmienkach vysokej vlhkosti aj silného dažďa a vydržia polhodinové ponorenie do vody do hĺbky 1 metra.

Vysoká odolnosť proti zpätnému rázu: kalibru 12, 9,3x64, .375H&H

Termovízne zameriavače Thermion 2 LRF sú vysoko odolné proti nárazu a je možné ich používať s poľovníckymi guľovnicami kalibru 9,3x64, .30-06, .300, .375H&H atď., rovnako ako s brokovnicami s hladkým vývrtom a pneumatickými zbraňami.

Rozsah pracovných teplôt: -25 až +50 °C

Zameriavače Thermion 2 LRF sú navrhnuté na prevádzku v širokom rozsahu teplôt -25 až +50 °C. Mrazuvzdorný displej AMOLED vyniká rýchlou odozvou a zaisťuje ostrý obraz pri pozorovaní v aj za pohybu cieľa.

Kvalita obrazu

Vysoko kontrastný HD AMOLED displej

Displej HD AMOLED s rozlíšením 1024x768 má vylepšené podanie farieb, úsporu energie, vysoký kontrast obrazu a rýchlu odozvu, takže poskytuje jasný a plynulý obraz na pozorovanie pri pohybe alebo v chladných podmienkach.

Výber z 8 farebných paliet

Výber z 8 farebných paliet umožňuje užívateľovi efektívnejšie sledovať zorné pole, optimalizovať prístroj na konkrétne úlohy a reagovať na meniace sa pozorovacie podmienky. Biela teplá, čierna teplá a červená teplá sú optimálne na detekciu objektov, dúhová a ultramarínová pomáhajú zvýšiť šance na rozpoznanie a identifikáciu. Červená monochromatická, sépiová a fialová najmenej namáhajú oko a sú najvhodnejšie na dlhé pozorovanie v noci.

Širokouhlý okulár pre pohodlné pozorovanie

Širokouhlý okulár (29,5 °) a široký pozorovací uhol displeja AMOLED v HD kvalite zaisťujú pohodlné vnímanie obrazu a absenciu efektu kľúčovej dierky pri zachovaní bezpečného odstupu výstupnej pupily 50 mm. Pozorovanie s Thermion 2 LRF nenamáha oko a umožňuje lovcovi plne sa sústrediť na priebeh lovu.

Záznam fotografií a videa

Uchovajte si najlepšie okamihy lovu a podeľte sa o ne so svojimi priateľmi a poľovníckymi kolegami. Jediné stlačenie tlačidla stačí na zachytenie zaujímavého okamihu alebo na spustenie nahrávania videa. Vnútorná pamäť o veľkosti 16 GB poskytne možnosť ukladania mnoho hodín videa a desiatky tisíc fotografií.

Stream Vision 2. Integracia WiFi zo zariadeniami iOS a Android

Vstavaný modul WiFi prepojí zariadenia so smartfónmi so systémami Android a iOS prostredníctvom mobilnej aplikácie Stream Vision 2. Táto kombinácia poskytuje veľké možnosti, ako je bezdrôtová aktualizácia softvéru zariadenia, prenos obrazu na obrazovku mobilného zariadenia v reálnom čase, diaľkové ovládanie funkcií zariadenia a mnoho ďalších . Užívatelia registrovaní v aplikácii majú k dispozícii cloudový úložný priestor pre fotografie a videá urobené digitálnym alebo termovíznym zariadením.

Technické parametre

Zväčšenie: 3 – 24x
Digitálne zväčšenie: 8
Mikrobolometer: 640x480 px
NETD: <25mK
Rozmer pixelu: 17 µm
Vzdialenosť merania: 800 m
Diaľkomer: laserový, 905nm
Presnosť merania: 1 m
Typ displeje: AMOLED HD
Rozlíšení displeja: 1024x768
Snímkový kmitočet: 50 Hz
Vzdialenosť detekcie: 1800m
Ohnisková vzdialenosť: 50 mm
Parametre objektívu: F50/1.0
Zorný uhol: 12.4x9.3°
Zorné pole na 100m: 21.8x16.3 m
Očný reliéf: 50mm
Napájanie: 3.0 – 4.2V, vnútorná 4,9Ah, vonkajšia 2Ah (Li-ion akumulátory) V
Externí napájanie: 5V, 9V (USB-C)
Videorekordér: Áno
Veľkosť pamäti: 16 Gb
Video/Foto formát: .mp4 /.jpg
Video/Foto rozlíšení: 1024x768
Priemer tubusu: 30 mm
Krok rektifikacia: 21 mm/100m
Rozsah horizontálnej rektifikácie: 150MOA
Rozsah horizontálnej rektifikácie: 4200mm/100m
Rozsah vertikálnej rektifikácie: 150MOA
Rozsah vertikálnej rektifikácie: 4200mm/100m
Typ kríža: 10 osnov
Odolnosť pre zpätným rázom: 6000J
Materiál: Aluminum alloy
Vodeodolnosť: IPX7
Prevádzková teplota: -25 ... +50 °C
Wi-Fi: 2.4 / 5 GHz
USB, typ: USB-C
Prevádzková doba ( pri t22°C): 10 hod.
Rozmery: 420x78,5x94,5mm
Hmotnosť: 0,97kg

Dodatočné parametre

Kategória: Pulsar puškohľady
EAN: SP58958
Funkcie: Diaľkomer
Prevedenie: Puškohľad
Priemer objektívu: 50 mm
Rozlíšenie detektora: 640 x 480
Typ upevnenia: Tubus (30mm)
Výrobca Termovízie: Pulsar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: