Mačety

Mačety sú vynikajúcim nástrojom pre milovníkov prírody, prežitia v divočine a pre všetkých, ktorí potrebujú spoľahlivý nástroj na spracovanie dreva. V tejto kategórii produktov sa zameriavame na rôzne typy mačiet, ktoré sú ideálne pre rôzne použitia, ako je práca v lese, kempovanie alebo záhradníctvo.

Najpredávanejšie

6550 maceta walther mach tac 2
Mačeta Walther Mach Tac 2
Skladom (1 ks)
Kód: 51209
 
€54
30177 maceta ocelova 59cm s textilnym puzdrom
 
€10
2 položiek celkom
6550 maceta walther mach tac 2
€54

Mačeta Walther Mach Tac 2

Kód: 51209
30177 maceta ocelova 59cm s textilnym puzdrom
€10

Mačeta oceľová 59cm s textilným púzdrom

Kód: 29864

Mačeta do lesa: Tento typ mačety je navrhnutý špeciálne pre použitie v lesoch. Je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť proti korózii. Čepeľ mačety je navrhnutá tak, aby zvládla rezanie hrubších konárov a kríkov, čo je ideálne pre prípravu tábora alebo vyčistenie cesty v hustej vegetácii.

Naša ponuka mačiet zahŕňa rôzne modely, ktoré sú k dispozícii online na eshope kalibersp.sk Ponúkame široký výber mačiet, od ľahkých a kompaktných modelov, ktoré sú vhodné pre turistiku, až po robustnejšie verzie pre náročnejšie práce. Každá mačeta je opatrená pevnou rukoväťou, ktorá zabezpečuje bezpečné a pohodlné používanie.

Mačeta na drevo: Tieto mačety sú špeciálne navrhnuté pre prácu s drevom. Majú silnejšiu a širšiu čepeľ, ktorá efektívne zvláda rezanie hrubšieho dreva a kríkov. Sú ideálne pre zbieranie dreva na táborák, prípravu palivového dreva alebo akékoľvek iné práce s drevom v exteriérových podmienkach.

Všetky naše mačety sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a vysokú funkčnosť. Ponúkame tiež široký sortiment príslušenstva, ako sú púzdra, brúsky a údržbové sady, aby vaša mačeta zostala vždy v najlepšom stave. Či už potrebujete mačetu na bežné záhradnícke práce, alebo hľadáte robustnejší nástroj pre prežitie v divočine, u nás nájdete presne to, čo hľadáte.